Політика

Казанський розповів, для чого потрібне анонсоване опитування в день місцевих виборів

0
Для чого потрібне анонсоване опитування в день місцевих виборів, зрозуміло вже з першого питання про доцільність довічного ув’язнення за корупцію. За допомогою такого популізму правляча команда розраховує отримати на виборах більше голосів. У переговорників є так зване “правило трьох так” – його суть в тому, що ви спочатку послідовно задаєте такі питання, з якими ваш візаві точно погоджується, і після цього йому буде легше дати позитивні відповіді на інші питання, більш принципові для вас.
Схоже, це опитування – щось з цієї області. Само по собі воно проводиться у такий формі, яка ні до чого не зобов’язує. Однак, окремих громадян це може схилити до голосування на користь тієї партії, яка задає такі правильні з точки зору обивателя питання.
Звісно ж, жодних правових наслідків таке опитування мати не буде. Ніяких підстав довіряти його результатам також немає, оскільки не зрозуміло взагалі, хто і за чий рахунок буде його проводити. В бюджеті коштів на це не закладено.
Отже, здійснювати процес будуть якісь незрозумілі люди за невідомо чиї гроші. У підсумку, вийде така ж історія, як і з лозунгами “Прийде весна – саджати будемо”. Начебто всі зрозуміли, що мається на увазі, але ж ніхто не уточнював, що саме треба саджати. Так і тут – опитування є, результати враховані, але ж це просто робили якісь волонтери, от з них і питайте, як там і що.
За матеріалами зі сторінки Дениса Казанського