Новини

Керівники “Укрзалізниці” привласнили мільйони гривень, і ховали їх у холодильнику

0

Ряд керівників АТ «Укрзалізниця» організували корупційну схему при контейнерних перевезеннях. Про це повідомляти на сайті СБУ, пише ІнфоРезист.

Спецслужба зазначається, що чиновники створювали штучні перешкоди для своєї роботи для залучення підрядників. Для монополізації цього сегмента ринку була обрана компанія – »прокладка”. Через неї посадові особи привласнили понад 4 мільйони гривень.

Правоохоронці провели в офісах «Укрзалізниці» і даної комерційної структури обшуки. Слідчі дії пройшли в Києві та Одесі. Були виявлені оригінали печаток компаній з ознаками фіктивності, чорнова Бухгалтерія, фінансово-господарська документація та листування підозрюваних. Крім того, суд заарештував 1,2 мільйона гривень.

Силовики кажуть, що фігуранти сховали частину коштів у холодильник.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist