Суспільство

Кернес заявив, що референдум 2014 року в Криму був законним

0

Мер Харкова Геннадій Кернес вважає законним так званий “референдум”, який відбувся в 2014 році в Криму. Про це він заявив в інтерв’ю представникам скандального блогера Анатолія Шарія, пише ІнфоРезист.

За словами Кернеса, колишній президент Віктор Янукович і керівники різних відомств повинні були залишитися в країні і провести зустріч в одному з міст півдня або сходу. Разом з тим градоначальник підкреслив, що жителі Криму мали право на проведення референдуму відповідно до Конституції автономної республіки.

“Я добре знав Константинова, голову Верховної ради Криму, але ніколи не міг подумати, що вони підуть у Росію”, – додав Кернес.

На уточнююче питання про те, наскільки законно АРК “відійшла” під владу РФ, мер Харкова відмовився давати оцінку того, що сталося, додавши, що півострів є територією.

  • У січні 2020 року Полтавський апеляційний суд прийняв рішення поновити справу проти Кернеса за насильство над «майданівцями».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist