Суспільство

“Керуються лише приватними інтересами”: Саакашвілі вже почав критикувати уряд Зеленського

0
Михайло Саакашвілі розкритикував уряд України за рішення про введення нового “податку на смартфони”. Техніка в країні може подорожчати на 5%. І виграють від цього дві приватні компанії.Глава Виконавчого комітету Нацради реформ України Михайло Саакашвілі різко розкритикував уряд за спірне рішення.

Із заявою він виступив на своїй офіційній сторінці в Facebook.

Саакашвілі був обурений тим, що Мінекономіки України дозволило двом приватним компаніям стягувати збори з імпортерів ноутбуків, смартфонів, планшетів, телевізорів і навіть офісного паперу. Це збір за приватне копіювання користувачами контенту для виплати компенсацій правовласникам.

Експерти вважають, що через цього заходу вищеназвані категорії товарів в Україні подорожчають приблизно на 5%.

“Ось чому лобістські групи не пустили мене в уряд. Приймаються рішення на користь конкретних приватних інтересів і не приймаються рішення на користь держави”, – написав Саакашвілі.

Він висловив упевненість, що в уряді зміг би заблокувати таке рішення.

“Ті ж лобістські групи зараз намагаються перешкодити нам реформувати українську митницю і розгорнули проти нас вже цілу кампанію. Який сфери не торкнешся, вони всюди засіли, всюди вони заважають здійсненню загальноукраїнського інтересу на користь своєї кишені”, – зазначив глава Нацради реформ. Він закликав українців “прокинутися”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist