Війна

Київ дозволив окупантам проінспектувати позиції ЗСУ біля Горлівки

0

Представники України в Тристоронній контактній групі на черговому засіданні ТКГ погодилися на спільну з бойовиками “ДНР” інспекцію українських позицій поблизу Горлівки. Про це інформує пресслужба Офісу президента України, пише ІнфоРезист.

Засідання ТКГ відбулося сьогодні, 9 вересня, у форматі відеоконференції, у зв’язку з порушенням «режиму тиші» на Донбасі.

“ОБСЄ вкотре підтвердила безпідставність будь-яких звинувачень на адресу Збройних сил України в районі населеного пункту Шуми в період з 5 липня до 2 вересня”, – повідомляє ОП.

Утім, учасники переговорів все ж домовилися “про спільну інспекцію в районі населеного пункту Шуми за участю представника координатора від ОБСЄ”.

“Українська сторона забезпечить питання логістики та гарантії безпеки всім учасникам інспекції”, – наголосили в Офісі президента.

На сайті так званого «МЗС ДНР» вказано, що спільна інспекція, в якій візьмуть участь “представники ДНР” та представники України в СЦКК, відбудеться 10 вересня о 14:00.

  • 5 вересня ватажок “ДНР” Денис Пушилін заявив, що видав “указ” про відкриття вогню по укріпленнях Збройних сил України в районі населеного пункту Шуми.
  • На заяву ватажка терористів відреагував президент Володимир Зеленський.
  • У звіті ОБСЄ зазначено, що жодних нових позицій українські військові не облаштовували.