Суспільство

Кілька областей приховують кількість хворих на COVID-19 – Заява МОЗ

0

В Україні сім областей не подали жодної інформації щодо тестування українців на коронавірус COVID-19, пише 24 канал.

Про це повідомив на брифінгу голова МОЗ Максим Степанов на брифінгу.

За словами очільника МОЗ, не подали жодної інформації щодо тестування українців на коронавірус Вінницька, Луганська, Чернівецька, Чернігівська, Сумська, Херсонська та Хмельницька області.

Додамо, що у Чернівецькій області є найбільший спалах коронавірусу в Україні і наразі відомо про 906 хворих. Оскільки 20 квітня оновилися дані про Буковину, тоді, ймовірно, голова МОЗ переплутав її з іншою областю.

Це неприпустимі речі. Я вже дав доручення головному санітарному лікарю Віктору Ляшку з’ясувати причини цієї ситуації, – додав Степанов.

Станом на 20 квітня в Україні – 5710 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 151 летальний, 359 пацієнтів одужали.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist