Суспільство

Кілька відомих “слуг народу” порушили карантин і натовпом пообідали в рестароні Дніпра: “Сума вражає”

0

Нардепи від “Слуги народу” відзначилися у Дніпрі. З порушенням карантинних вимог вони зібралися великою компанією у місцевому ресторані “Репортер”. Про це пише 24 канал.

Замість дозволених 4 осіб за столиком сиділи не менше 7. За інформацією місцевих журналістів, на обід до закладу прийшли Давид Арахамія, Олександр Корнієнко, Максим Бужанський, Олександр Трухін, Кирило Нестеренко, Денис Герман, а також голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник і губернатор Олександр Бондаренко.

Чекали начебто ще й на президента Зеленського, та той так і не з’явився. А ось стіл для нардепів і чиновників накрили з розрахунком на 15 осіб.

слуги народу
“Слуги народу” влаштували банкет під час карантину 

слуги народу
Чекали й на президента, але той не прийшов

стіл
Так на поважних гостей очікували у закладі

Обід обійшовся “слугам” у 18 тисяч гривень.

Які страви подавали на банкеті:
  • Сибас, запечений з сезонними овочами.
  • Стейк з цвітної капусти з трюфельним соусом.
  • Телячі щічки зі шпинатом і трюфельним пюре.

замовлення
Що замовляли “слуги народу”

що замовляли
Що замовляли “слуги народу”

“Слуги народу” порушують карантин у Дніпрі: відео

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist