Блоги

Кінець диктатури Лукашенка близько: що це дасть Путіну?

0

Те, що білоруси масово збираються на мітинги підтримки єдиного опозиційного кандидата, який ще не опинився за ґратами – це добре.

Кінець правління Лукашенко стрімко наближається. Щоб продовжувати вважати себе президентом Білорусі, він буде вимушений піти на безпрецедентні фальсифікації, які викличуть вуличні протести та революцію.

Дуже велика загроза з Росії нікуди не дінеться

Дійсно, це гарні новини, але питання в тому, чи захоче білоруський народ приєднатися до українського в боротьбі проти агресивного впливу Росії, чи натомість буде знову намагатися “дружити”, але на нових умовах.

Позиція щодо Криму, яку ледь не кліщами витягували з вуст кандидатки Тихановської свідчить про більшу ймовірність другого варіанту.

Але вона не розуміє, що після падіння режиму Лукашенко, Путін проведе операцію по анексії не тільки Вітебської області, а й усієї республіки Білорусь. І нібито транзитні бойовики ЧВК “Вагнер”, це поганий дзвіночок. Країні та її народу, які залежать від Росії сильніше за нас, треба пройти дуже тяжкий шлях до справжньої незалежності і свободи. Але я дуже радий, що перший крок до цього вони вже роблять.

Олег Сенцов

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua