Суспільство

Кінець епохи бідності: Депутати в два рази збільшили зарплати своїм помічникам

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

3 грудня в Верховній Раді ухвалили постанову № 4449, згідно з якою зарплата помічників народних депутатів тимчасово збільшиться вдвічі. Документ доступний на сайті ВР України.

У грудні місячний фонд для оплати праці помічників нардепів складе 50 прожиткових мінімумів для працездатних громадян замість встановлених 25.

Так, за грудень між помічниками одного депутата будуть розподілені 105 100 грн, якщо ж помічник один – ця сума складе всю його зарплату.

Ініціаторами проекту стали нардепи партій “Слуга народу”, “Батьківщина” та ОПЗЖ. Варто зазначити, що проект постанови був прийнятий на наступний день після його отримання парламентом для розгляду.

  • У жовтні уряд України скасував рішення, згідно з яким місячні винагороди та зарплати топ-менеджерів держпідприємств не можуть перевищувати 10 розмірів мінімальної заробітної плати.

Джерело

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16