Різне

“Кінець епохи бідності”: в мережі показали розкішний маєток, який імовірно належить олігарху Ахметову

0

Екснардеп, а нині радник міського голови Києва Ігор Луценко оприлюднив у Facebook світлини, на яких зображений новий маєток українського олігарха Ріната Ахметова. Фото зроблені з дрону, і як стверджує Вікімапія, це нові володіння бізнесмена поблизу столиці.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Відповідні світлини з’явилися у соцмережі 4 травня.

“Як вам взагалі? Мені подобається, хоча є куди рости. Отак живе найуспішніший український бізнесмен – будується, розвивається. Гуляє власним парком, може собі дозволити”, – зауважив Луценко.

Як уточнив колишній нардеп у коментарях до публікації, маєток має площу близько 25-30 гектарів. Луценко також написав, що попри “глушилки”, які працюють навколо маєтку, йому все ж вдалось зробити знімки маєтку. .

«Кінець епохи бідності»: в мережі показали розкішний маєток, який імовірно належить олігарху Ахметову

А от очільник “Центру протидії корупції” Віталій Шабунін стверджує, що цей маєток дійсно належить олігарху Рінату Ахметову. За словами Шабуніна, будівництво цього помешкання триває вже кілька років.