Політика

Кива назвав Львівщину “колисковою українського нацизму”, а прем’єра Шмигаля — нацистом і “ворогом Батьківщини”

0
Нардеп «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива оголосив прем’єр-міністра Дениса Шмигаля «зрадником Батьківщини», та «с***м нащадком зрадників»

Про це нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива написав у Facebook.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

“Прем’єр-міністр України Шмигаль, вчора на офіційній зустрічі з моєї парламентською фракцією заявив, що для нього свята 9 травня – “Дня перемоги” не існує. Ще один с***й нащадок зрадників і посібників нацизму, з Львівської області – колиски українського фашизму – дорвався до влади. Оголошую нациста-Шмигаля ворогом моєї Батьківщини, з якими я буду боротися”, – заявив він.

«Не здивуюся якщо у цієї мерзоти в столі лежить акуратно загорнута в оксамитову ганчірочку потерта фотографія Адольфа Гітлера, яку він дбайливо зберігає з часів свого дідуся. І вечорами коли всі йдуть, діставши зі столу і приглушивши в кімнаті світло, урочисто зігуеє», — додав Кива.