Новини

Кличко – один із хороших хлопців, – Джуліані замовив слово за мера Києва на зустрічі з Єрмаком

0

Адвокат президента США Руді Джуліані під час зустрічі з помічником президента України Андрієм Єрмаком в серпні 2019 року в Мадриді заступився за мера Києва Віталія Кличка.

Про це пише New York Times, передає Цензор.НЕТ.

“Обговорюючи можливість зустрічі в Білому домі з президентом України, адвокат президента Трампа попросив зберегти посаду для міського голови Києва”, – йдеться в матеріалі.

В інтерв’ю виданню Джуліані визнав, що 2 серпня в Мадриді обговорював роботу Кличка на зустрічі з Андрієм Єрмаком.

“Я сказав: не знаю, я не в курсі подій, але, схоже, він один з хороших хлопців. І я зараз виступаю як особистий друг, а не як представник влади або що-небудь”, – зазначив Джуліані.

Як зазначається, Джуліані і Кличко – хороші друзі. У минулому мер Києва також був клієнтом американського адвоката.

Сам Єрмак також визнав, що вони з Джуліані обговорювали майбутнє Кличка.

“Джуліані запитав, яка моя думка про мера Віталія Кличка. Він відразу ж підкреслив, що я не маю розглядати його питання як спробу вплинути на мене”, – заявив Єрмак в коментарі NYT.

Помічник президента сказав, що він відповів Джуліані, що давно знає Кличка і що він користується підтримкою у киян.

Нагадаємо, 24 липня 2019 року Кабінет міністрів отримав листа від Офісу Президента з проханням направити подання про звільнення Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.

4 вересня Кабінет міністрів погодив звільнення Кличка з посади голови КМДА.

Після цього Кличко подав позов до Кабінету міністрів України та голови уряду Олексія Гончарука з проханням визнати протиправними дії КМУ щодо внесення президенту подання від 4 вересня про звільнення його з посади голови КМДА у зв’язку із закінченням терміну повноважень глави держави.