Політика

Клімкін про місцеві вибори: “Наші західні партнери реально в шоці!”

0

Західні політики і журналісти “в шоці” від місцевих виборів в Україні. Про це 25 жовтня у Facebook повідомив колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

“Результати місцевих виборів більш-менш прогнозовані. З опитуванням теж усе ясно, як кажуть, без коментарів. Але наші друзі із Заходу – журналісти, дехто з політиків, які просто читають стрічку наших новин сьогодні, – реально в шоці. Вони телефонують і питають, чи весь цей бардак і є образом нашої “сталої” демократії”, – написав дипломат.

Клімкін вважає, що вибори 25 жовтня Україні “ще довго будуть згадувати”, коли українська влада буде говорити про “прогрес демократії”.

25 жовтня 2020 року всій території України, крім анексованого Криму та окупованих районів Донецької та Луганської областей, відбулися місцеві вибори. Громадяни України обирали міських, сільських і селищних голів, а також депутатів обласних, районних, міських, сільських і селищних рад. Вибори вперше провели згідно з новим Виборчим кодексом – за пропорційною системою з відкритими списками.

За даними Центрвиборчкому України на 20.00 25 жовтня, явка на місцевих виборах становила 37% (у Києві – 34,34%).