Політика

Клімкін: “Захід може запропонувати Україні піти на поступки щодо Криму”

0

У Росії немає жодного проукраїнського політика, із яким можна говорити про деокупацію Криму. Про це заявив колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін в інтерв’ю “Європейській правді”, опублікованому 1 березня, інформує Гордон.

“Останнім був Борис Нємцов, і то можна посперечатися, наскільки він був проукраїнським. А хто сьогодні? І яка це буде Росія, коли режим там перезавантажиться? Дуже боюся, що зараз через призму [опозиціонера Олексія] Навального буде зовсім інший погляд на нас, і на питання Криму в тому числі”, – зазначив ексміністр.

За його словами, в разі перезавантаження режиму президента РФ Володимира Путіна Україні можуть запропонувати піти на поступки щодо Криму.

“Якщо вдасться перезавантажити путінський режим, можуть сказати: “Бачите, це ж нова Росія. Ми тепер ідемо до нової світової архітектури. Тому починайте розмовляти з нею про спільний контроль над Кримом. Ви ж маєте порозумітися, там і росіяни, і українці, і кримські татари мають повернутися. Давайте щось зробимо там нове”, – сказав Клімкін.

За його словами, це відбуватиметься під контролем Москви, тому такий варіант дуже небезпечний для України.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16