Суспільство

“Клоунада, обрали чудо-юдо – х*єр що світить”: Мозгова написала розгромний пост про владу

0

Раніше ми з іронією казали про нашу владу, що це клоунада та цирк… а зараз ми навіть і уявили не можемо, як охарактеризувати це все інакше.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбуці” написала відома українська продюсерка Олена Мозгова.

“Я вже не дивлюсь новини, не можу фізично, тиск підіймається, я не думаю про майбутнє і не планую його, в цих умовах перспектива сумнівна..

Я просто інколи потрапляю на пости про якісь сис*кі, сосни, на відео преза, з такою дивною мімікою, що навіть той, хто раз в житті щось курив, прозріє, я бачу пости про людей, які без доказаної вини сидять понад сто днів, і х*р, що їм світись з огляду на «справедливе» правосуддя, я читаю горе людей з Прикарпаття і Закарпаття , які залишились голі і босі … цей список безкінечний… на превеликий жаль, він безкінечний..
і так, ніколи не перестану дякувати вам, тим, хто обрав це чудо-юдо”, – написала вона.

Джерело: ВГОЛОС

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist