Політика

«Клоуни не бувають страшними, але вони можуть накоїти великого лиха»: Парубій заявив, що Зеленський повинен піти з посади

0

Андрій Парубій зазначив на своїй сторінці в «Фейсбук», що 5 кримінальних проваджень, відкритих Іриною Венедиктової щодо Петра Порошенка, ні для кого не стали несподіванкою.

На думку народного депутата від партії «Європейська солідарність», саме для цього Володимир Зеленський і призначив її на посаду генерального прокурора, а раніше поставив керувати Госбюро розслідувань.

Парубій підкреслив, що Венедиктова насправді є звичайнісінькою «двієчницею», з тріском провалила конкурс на посаду судді Верховного суду. Проте, її поставили на чолі Госбюро розслідувань. Там Венедиктова і сфабрикувала підозри щодо призначення суддями ВСУ чесних людей, які пройшли конкурс.

Руслан Рябошапка, який займав тоді посаду генерального прокурора, відмовився підписувати ці абсурдні підозри. Після цього його зняли, а на чолі Офісу генпрокурора поставили Венедіктову. Це продовження репресій і чергова спроба узурпації влади. Правда, ті, хто це затіває, повинні пам’ятати – рано чи пізно доведеться відповідати за свої дії.

Український народ неможливо залякати. Клоуни не бувають страшними – вони можуть бути жалюгідними або смішними. Однак клоуни, на жаль, можуть накоїти великого лиха. На думку Парубія, Зеленському краще піти із займаної посади.