Політика

Ключовою проблемою Зеленського є його невідповідність займаній посаді – думка

0

Роман Малко в статті, опублікованій виданням «Український тиждень», що ключовою проблемою Володимира Зеленського є його повну невідповідність займаній посаді. На думку журналіста, нинішній глава держави банально некомпетентний.

Зеленський демонструє свої некомпетентність і непрофесіоналізм протягом усього періоду перебування при владі. Всі розмови про те, що нинішній президент насправді дуже талановитий, вміє швидко вчитися, і оточив себе кваліфікованими фахівцями, насправді не відповідають дійсності. Такого роду аргументи дійсно непереконливі.

Зеленський отримав на старті фактично необмежені можливості. Однак лише за півроку він благополучно все розтринькав, і в підсумку країна виявилася загнаної в глухий кут. Втім, піку, в яке впали президент і його команда, можливо, позитивно вплинуть на українське суспільство.

Громадяни повинні позитивно переосмислити власну роль в державотворенні. Втім, не варто виключати, що саме на такий сценарій якраз і розраховували всі ті, хто опинився сьогодні за бортом владного корабля після зміни влади.