Політика

Кнопкодавство у Раді: “Слуга народу” проголосував за депутата з ОПЗЖ

0

У Верховній Раді виник скандал через голосування депутатом з фракції “Слуга народу” карткою депутата з “Опозиційної платформи – За життя” за вихід з угоди про співробітництво з державами-учасницями СНД.

Під час голосування за проект закону “Про вихід з Угоди про співробітництво держав-учасниць СНД у створенні використання та розвитку міждержавної мережі інформаційно-маркетингових центрів для просування товарів і послуг на національні ринки” на табло висвітилося, що один депутат з “ОПЗЖ” проголосував за вихід з угоди.

Після цього в залі здійнявся шум.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, звертаючись до народного депутата Олександра Маріковського (фракція “Слуга народу”), запитав:

“Коли ви переїхали до фракції” ОПЗЖ?”

З цього стало зрозуміло, що саме він проголосував за депутата з фракції “ОПЗЖ”.

На викрики депутатів, щоб переголосувати дане рішення, яке не було підтримано в парламенті, Разумков відповів:

“Ми нічого не переголосували і не будемо переголосувати”.

Він повідомив, що народний депутат з фракції “ОПЗЖ” Наталія Королевська не голосувала, а голосувала її картка.

“Це інше питання, як це відбулося. Це відбулося дійсно випадково, тому що наші народні депутати дуже люблять переміщатися по залі, іноді приземлятися не там, де потрібно. І випадково людина не замінила картку одну на іншу (йдеться про те, що Маріковський замість того, щоб вкласти свою картку для голосування, проголосував там, де була картка Королевської – ред.), – зауважив Разумков.

Після цього він порадив Королевській написати заяву про те, що вона не голосувала за дане питання.

Крім того, він звернувся до народних депутатів з проханням, коли вони виходять із сесійної зали, забирати із собою картки для голосування.

Джерело: News.UA