Різне

Колаборант з терористичної ЛНР повернувся на Херсонщину і знову почав агітувати проти України

0

Півроку тому, посібник терористів Едуард Коваленко був звільнений з української в’язниці по обміну полоненими. Сьогодні від повернувся в Україну і готується до участі у місцевих виборах, агітуючи за свою партію.

Як сам зізнається колаборант, він 25 липня 2020 року перетнув лінію розмежування у Станиці Луганській, інформує “Колумніст”. Під час проходження КППВ він був затриманий українськими прикордонниками, оскільки є у базі Миротворця. Проте його були змушені відпустити, оскільки під час обміну він був повністю «очищений» від злочинів.

Наразі посібник терористів ймовірно перебуває у рідному місті Генічеськ Херсонської області, звідки веде особистий блог на YouTube.

У відеоблозі Коваленко використовує штампи російської і сепаратистської пропаганди, критикує українських “нацистів” при владі та агітує “за єдність України, Росії, Білорусі, ЛНР, ДНР і ПМР та всіх республік СРСР”, “за мир”, “проти війни”, називаючи війну на Донбасі “громадянською”. Він запрошує людей вступати до лав своєї партії, обіцяє балотуватися з партією “СПАС” до місцевих органів влади й “посадити олігархів на кіл”.