Суспільство

“Колективний імунітет до коронавірусу сформується в Україні до літа, але ціною багатьох смертей”, – лікарка Амосова

0

Україна ще не досягла піку захворюваності щодо коронавірусу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявила кардіолог Катерина Амосова в програмі “Реальна політика з Євгеном Кисельовим” на каналі “Україна 24”.

“Це ще не пік ані за госпіталізаціями, ані за смертністю. Основним показником є ​​не кількість виявлених випадків, яка занижена, а саме кількість госпіталізацій. Вище 5 тис. госпіталізацій на добу – це абсолютний рекорд. За кількістю госпіталізованих пацієнтів на мільйон населення з підтвердженим ковідом Україна на третьому місці в Європі після Болгарії та Угорщини, і це ще ми не досягли піку. Це треба розуміти всім”, – сказала вона.

Також лікарка висловилася про колективний імунітет проти COVID-19.

“Мій прогноз – що у нас до літа буде створений природний колективний імунітет, але це буде ціною багатьох смертей”, – сказала вона.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16