Новини

Коли проблеми з головою, то вірус не страшний: Лукашенко зірвався і публічно розніс своїх критиків – “тільки паршива собака не дзявкає”

0

Президент Білорусі Олександр Лукашенко поскаржився на тиск з-за карантину в країні, який не ввели.

Лукашенко зазначив, що на Білорусь сильно тиснуть, в особливості, на президента. Він упевнений, що будуть обговорювати ще пропуску, самоізоляцію, коменданский годину та інше. Про це він сказав під час виступу на заводі, передає Politeka.

“Ви бачите, яка сьогодні тиск на Білорусь і насамперед на президента. Вже тільки лінива, паршива собака не дзявкає з-під паркану в мою сторону. Я завжди кажу: зачекайте, зачекайте, не поспішайте. Прийде час, ми обговоримо і пропуску, і самоізоляцію, і карантин, і комендантську годину, що від мене вимагали ввести комендантську годину, карантин, закрити вас у ваших господарствах там, в будинках, щоб взагалі не висовували носа”, – сказав президент.

Лідер Білорусі додав, що влада пішла по важкому сценарієм боротьби з вірусом. Лукашенко заявляє, що при виявленні одного хворого відразу намагаються ізолювати всіх контактних осіб.

“Ми осередково, точково працювали, ми не йшли фронтом, оточуючи ваш селище прекрасний, заганяючи вас в будинку. Я відразу відмовився від такого шляху, сьогодні отримую”, – уклав Батько.

Додамо, що за останньою інформацією, в Білорусі вже заразилися майже п’ять тисяч осіб. 42 людини вже померли за сучасного вірусу.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist