Новини

Коли проблеми з головою, то вірус не страшний: Лукашенко зірвався і публічно розніс своїх критиків – “тільки паршива собака не дзявкає”

0

Президент Білорусі Олександр Лукашенко поскаржився на тиск з-за карантину в країні, який не ввели.

Лукашенко зазначив, що на Білорусь сильно тиснуть, в особливості, на президента. Він упевнений, що будуть обговорювати ще пропуску, самоізоляцію, коменданский годину та інше. Про це він сказав під час виступу на заводі, передає Politeka.

“Ви бачите, яка сьогодні тиск на Білорусь і насамперед на президента. Вже тільки лінива, паршива собака не дзявкає з-під паркану в мою сторону. Я завжди кажу: зачекайте, зачекайте, не поспішайте. Прийде час, ми обговоримо і пропуску, і самоізоляцію, і карантин, і комендантську годину, що від мене вимагали ввести комендантську годину, карантин, закрити вас у ваших господарствах там, в будинках, щоб взагалі не висовували носа”, – сказав президент.

Лідер Білорусі додав, що влада пішла по важкому сценарієм боротьби з вірусом. Лукашенко заявляє, що при виявленні одного хворого відразу намагаються ізолювати всіх контактних осіб.

“Ми осередково, точково працювали, ми не йшли фронтом, оточуючи ваш селище прекрасний, заганяючи вас в будинку. Я відразу відмовився від такого шляху, сьогодні отримую”, – уклав Батько.

Додамо, що за останньою інформацією, в Білорусі вже заразилися майже п’ять тисяч осіб. 42 людини вже померли за сучасного вірусу.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16