Суспільство

Ар’єв: “Коли вирішувалася доля Харківських угод Зеленський виступав перед Януковичем і Медведєвим”

0

Під час ратифікації Харківських угод навесні 2010 року нинішній президент України Володимир Зеленський виступав перед експрезидентом Віктором Януковичем і третім президентом Росії Дмитром Медведєвим.

Про це на своїй сторінці в фейсбуці повідомив народний депутат Володимир Ар’єв, інформує Цензор.НЕТ.

“Зараз в офісі президента і його приватній блогосфері раптом взялися активно з’ясовувати хто чим займався під час ратифікації Харківських угод навесні 2010 року. Зеленський після скандальної ратифікації злочинних домовленостей виступав перед президентами України і РФ Януковичем і Медведєвим, які слухали найнятого коміка в банних халатах”, – написав Ар’єв.

Зеленський сам розповів про це в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону.

“Напевно, тоді він не дуже зважав на прислів’я про язик і ворога, тому описав усе в деталях. Це було 17 травня 2010 під Києвом”, – зазначив Ар’єв.

Наступного дня Янукович з Медведєвим заявили про співпрацю в Чорноморському регіоні. Вона почалася з обміну газової знижки на перебування в Криму Чорноморського флоту до 2042 року. РФ після цього почала нарощувати свій військовий контингент на півострові.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16