Суспільство

“Коли вже пухнеш від кадрового голоду”: Черкаський осередок “Слуги народу” очолив екс-регіонал

0

Черкаський міський виборчий штаб пропрезидентської партії «Слуга народу» очолив екс-депутат міськради Олег Куклін. Про це повідомляє 18000.com.ua.

У минулу п’ятницю Кукліна представили парламентарії від пропрезидентської сили Любов Шпак, Олег Арсенюк і голова обласного штабу партії Олексій Пічників.

Відомо, що Куклін в 2010 році був п’ятим номером у списку «Партії регіонів» на виборах в міськраду, а зараз очолює Черкаський бізнес-коледж.

За словами Печникова, одним з критеріїв вибору голови міського штабу був «чистий бекграунд».

На питання про те, чи не суперечить даній умові політична біографія Кукліна, останній не відповів. Зате Шпак заявила, що політсила в даний час не керується принципом «нових осіб», з яким прийшла у владу. Вона зазначила, що може назвати людей, які не мають ніякого політичного минулого, але не мають досвіду, і їх результат “ніякий”.

«Ми не будемо шукати нові обличчя, як це було раніше. Ми будемо цінувати професіоналізм і тих людей, у яких мета – розвиток громади», – сказав Шпак.

Пічників додав, що Куклін «не поділяв ідеологію Януковича, тому він не є представником злочинної влади».

«На мою думку, людина, яка не вкрала, не є злочинцем, який має певний досвід…Як кажуть, нас колись хтось кудись привів», – сказав він.

Арсенюк у свою чергу зазначив, що Куклін має справу з молоддю, а «СН» – молодіжна молода організація.

«Тому це гідна кандидатура, яка може керувати осередком», – зазначив він.

Нагадаємо, під час своєї нещодавньої прес-конференції президент України Володимир Зеленський заявив, що в країні спостерігається «кадровий голод».

Джерело: ІНФОРЕЗИСТ

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist