Суспільство

«Колись настануть і інші часи»: Тіна Кароль вразила своєю гучною заявою про Росію і Україну

0

Українська співачка, суддя популярного вокального шоу”Голос Країни” Тіна Кароль прокоментувала питання про гастролі на території Російської федерації.

“Я артист, який зумів поставити національні інтереси вище за власні. Я люблю свою країну, яка мене виростила. В цьому році ми змогли зіграти в Україні 97 концертів,і мені не довелося прогинатися під мінливий світ, як співає Андрій Макаревич”,–відповіла Кароль.
Співачка наголосила, що не має наміру ні з ким загравати.

“Мої гастролі в Росії зараз недоречні, але коли-небуть настануть і інші часи. Я дуже сподіваюся, що Україна не стане розмінною монетою для тих, хто взяв на себе відповідальність навести порядок в нашій країні”.– підсумувала вона.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16