Суспільство

Колишні “азовці” заявляють, що через підтримку Стерненка їх побив Білецький

0

Активіст та колишній “азовець” Назарій Кравченко заявив, що його з іншим активістом Сергієм Філімоновим запросив на “зустріч” лідер “Нацкорпусу” Андрій Білецький. Як заявляє Кравченко, уся зустріч зводилася до переконань активістів не підтримувати Сергія Стерненка, а головними аргументами були допити і удари в голову, інформує 24 канал.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про невдалу зустріч з колишніми побратимами Назарій Кравченко розповів у своєму фейсбуці.

Як з’ясувалося, бесіда колишніх побратимів і не планувалася. Бо нас пів ночі колективно намагались переконати не підтримувати Сергія Стерненка, – заявив активіст.

У пості він написав, що “головними аргументами були удари в голову та допити”, але вже у коментарях уточнив, що мовиться саме про побиття і незаконне утримування.

“Дякую усім побратимам за їх час та натхнення у спробах переконати мене, але хочу заявити, що буду й далі підтримувати Сергія. Своїх не кидають”, – резюмував Назарій Кравченко.

Розповів про невдалу зустріч і адвокат Масі Найєм. Він заявив, що Кравченка і Філімонова буквально побили.

Зустрічі фактично не було – їх били, зокрема і сам Андрій (Білецький – 24 канал). Вимагали дати інформацію про те, хто замовив медійну підтримку Сергія Стерненка. Ну що ж, дякуємо за дуже тонкий натяк, – заявив адвокат.