Суспільство

Колишні посли США, американські військові та експерти заступилися за генерала Назарова

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Експосли США, військові та експерти звернулися до України у зв’язку зі справою про збитий у Луганську в 2014 році Іл-76. Вони закликають переглянути рішення про покарання генерала Віктора Назарова.

Їхню заяву опубліковано на сайті Atlantic Council, інформує Цензор.НЕТ.

“Ми побоюємося, що триває практика залучення цивільних прокурорів і суддів, у яких немає ні досвіду, ні знань, щоб оцінювати вимоги прийняття рішень на полі бою, підриває безпеку України. Ні США, ні інші західні держави, які підтримують Україну у військовому відношенні, ніколи б не дозволили, щоб з їхніми командирами поводилися так, як з генералом Назаровим”, – сказано в заяві.

Його автори підкреслили, що Україна має заохочувати прихильність, бойовий дух й ініціативу своїх військовослужбовців. “Судове переслідування генерала Назарова має прямо протилежний ефект”, – сказано в заяві.

Автори документа наполягають, що Україні не слід карати воєначальників за “ухвалення жорстких рішень в умовах високої невизначеності і важких обставин”.

“Це посилає дуже негативний сигнал, що підриває українських офіцерів, і може вплинути на те, як інші країни оцінюють збройні сили України, коли вони приймають рішення щодо військової підтримки України”, – вказується в заяві.

Документ підписали:

– старший науковий співробітник Інституту досліджень зовнішньої політики Доктор Стівен Бланк,

– заступник директора Євразійського центру Атлантичної ради та старший науковий співробітник Євразійського центру Інституту зовнішньої політики Мелінда Харинг,

– колишній посол США в Україні та Узбекистані Джон Гербст,

– колишній командувач армією США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес,

– колишній посол США в Україні Стівен Пайфер,

– колишній посол США в Україні Роман Попадюк,

– колишній посол США в Україні Вільям Тейлор,

– колишній заступник генерального секретаря НАТО;

– колишній посол США в Росії Олександр Вершбоу.

Вони пропонують, щоб військовослужбовців і, зокрема, генерала Назарова судили у військовому суді. 

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16