Політика

Коломойський під слідством у США: розслідують відмивання грошей “ПриватБанку”

0

Український олігарх Ігор Коломойський протягом року знаходиться під слідством Федерального великого журі США за звинуваченням у відмиванні сотень мільйонів доларів у сфері нерухомості у США.

Про це йдеться у розслідуванні видання BuzzFeed.

Гроші “ПриватБанку” спрямовувалися на купівлю готелів і офісних будівель, з’ясували журналісти. Серед покупок: готель на 484 номери в Клівленді з видом на озеро і 21-поверхова офісна вежа.

В інтерв’ю BuzzFeed News Коломойський заявив, що він не знає про розслідування і що будь-які проблеми, про які повідомляв НБУ, були “створені навмисно, щоб експропріювати банк”.

Його партнер Геннадій Боголюбов заявив, що ніколи не брав гроші в банку незаконно і що будь-яка нерухомість, куплена в США, куплена із законних джерел. Боголюбов стверджує також, що з ним ніколи не контактували жодні правоохоронці.

Видання ж пише, що у зв’язку з розслідуванням федеральні агенти неодноразово приїжджали в Україну, у тому числі в лютому цього року, і зустрічалися з Русланом Рябошапкою, тодішнім генпрокурором. Також вони мали зустрічі зі слідчими НАБУ.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist