Війна

Коломойський продаватиме паливо для Міноборони: П’ять інших гравців, які пропонували нижчу ціну, просто викреслили

0

“Укртатнафта” Ігоря Коломойського сьогодні, 23 червня, підписала з Міністерством оборони контракт на постачання 3,55 тис. тонн авіаційного палива.

Про це пише видання enkorr.

Це перший підписаний групою “Приват” контракт з оборонним відомством як мінімум з моменту запуску системи ProZorro в 2015 році.

Згідно з умовами договору, компанія протягом місяця (до 23 липня) поставить Міноборони авіаційне паливо по 16256 грн за тонну.

Контракт підписаний за підсумком тендеру 12 травня. Тоді на аукціоні “Укртатнафта” запропонувала найвищу ціну серед шести учасників. Її пропозиція була на 29% або на 3656 грн за тонну, дорожче, ніж компанії “Окко”, яка на аукціоні запропонувала найнижчу вартість (12 600 грн/т).

Але з 29 травня по 11 червня пропозиції всіх інших п’яти компаній були по черзі відхилені тендерним комітетом з формулюванням “неусунення недоліків у тендерній документації”.

Пропозиція “Укртатнафти”, як найдорожча, розглядалася в останню чергу і 16 червня була акцептована.

Також 19 червня Міноборони – після відхилення заявок всіх інших учасників – акцептувало пропозицію “Укртатнафти” на поставку 1,2 тис. тонн авіапалива.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist