Політика

Коломойський вкрав гроші у вас, вашої родини, ваших друзів, у кожного українця – Бірюков

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Популярний український блогер, військовий волонтер Юрій Бірюков пише на своїй сторінці в Facebook, сьогодні з ранку мережу «кипить» обговоренням того, що Коломойський купив собі заводи і хмарочоси на виведені гроші «ПриватБанку».

Більшість українців про це всім вже прочитали сьогодні вранці, але є тут такий ось нюанс, про який мало хто згадує.

Бірюков зазначає, мова тут про те, що США звинувачують Коломойського в крадіжці грошей з «ПриватБанку» і кожного українця – у вас, у ваших родичів, у кожного громадянина України.

Гроші вкрали не у вкладників банку, гроші вкрали не у інших бізнесів, гроші вкрали не у іноземців. Гроші вкрали у кожного з нас. Купили собі різний, включаючи заводи і хмарочоси, а потім держава рятувало банк і докапіталізувала його бюджетними грошима, нашими грошима.

І Коломойський себе відмінно відчуває в Україні, надійно прикритий своїм президентом.

«Ще є один цікавий момент, коли з« ПриватБанку »вкрали кілька десятків мільйонів доларів і перевели на офшори Зеленського, це теж у тебе вкрали і віддали Зеленському та у твоїх родичів вкрали і віддали Зеленському.

Вкрали і віддали Зеленському, на рахунок його компанії Megiritano Ventures LTD », – написав блогер.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16