Політика

Коломойський вкрав гроші у вас, вашої родини, ваших друзів, у кожного українця – Бірюков

0

Популярний український блогер, військовий волонтер Юрій Бірюков пише на своїй сторінці в Facebook, сьогодні з ранку мережу «кипить» обговоренням того, що Коломойський купив собі заводи і хмарочоси на виведені гроші «ПриватБанку».

Більшість українців про це всім вже прочитали сьогодні вранці, але є тут такий ось нюанс, про який мало хто згадує.

Бірюков зазначає, мова тут про те, що США звинувачують Коломойського в крадіжці грошей з «ПриватБанку» і кожного українця – у вас, у ваших родичів, у кожного громадянина України.

Гроші вкрали не у вкладників банку, гроші вкрали не у інших бізнесів, гроші вкрали не у іноземців. Гроші вкрали у кожного з нас. Купили собі різний, включаючи заводи і хмарочоси, а потім держава рятувало банк і докапіталізувала його бюджетними грошима, нашими грошима.

І Коломойський себе відмінно відчуває в Україні, надійно прикритий своїм президентом.

«Ще є один цікавий момент, коли з« ПриватБанку »вкрали кілька десятків мільйонів доларів і перевели на офшори Зеленського, це теж у тебе вкрали і віддали Зеленському та у твоїх родичів вкрали і віддали Зеленському.

Вкрали і віддали Зеленському, на рахунок його компанії Megiritano Ventures LTD », – написав блогер.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist