Політика

Коломойський запускає свій проект в парламенті, який тепер буде безпосередньо впливати на голосування

0

Виключений з фракції «Слуга народу» одіозний нардеп Олександр Дубинський жадає піару і не тільки. Вчора він зареєстрував міжфракційне об’єднання «Дубина – Слуга українського народу». Об’єднання налічує аж 7 народних депутатів.

Це мало, щоб створити депутатську групу, але депутатська група – це не стільки про кількість. Це і про повну незалежність від будь-яких фракцій. Тому не так швидко це може статися. Як інформує Replyua.net, про це в ефірі «7 каналу» розповів відомий український блогер і політолог Валерій Клочок.

Політолог зазначає логічно, що виникає питання: яку мету переслідує нардеп Дубинський і компанія? І тут компанія – це не обов’язково компанія. Це може бути і олігарх Коломойський. Створення міжфракційного об’єднання в парламенті – звичайне усталена практика ні про що.

Клочок підкреслює, тому вся ця ідея і затія – це приціл на можливий вплив на голосування, збір голосів. Це заявка Дубинського на вищий ешелон в політиці. Чи вдасться йому туди зайти і утриматися там? Поки що прогноз для Дубинського невтішний. Втім, час покаже.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16