Політика

Команда з Білорусі відмовилася від гри в КВК, бо її збираються провести в окупованому Криму

0

Команда КВК Білоруського державного університету “Діти Тюрінга” пояснила, що не хоче їхати на територію окупованого півострова через Росію, а через Україну до Криму потрапити неможливо через карантин.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на “Радыё Свабода”.

Гумористи з Білоруського державного університету пояснили свою відмову трьома причинами. По-перше, за їхніми словами, світ все ще переживає епідемію коронавірусу. Друге – це статус окупованого Криму.

При цьому капітан команди Марк Величко заявив, що Білорусь “дотримується нейтралітету” в питаннях приналежності півострова.

Команда вважає шлях через Росію до Криму неприпустимим, а потрапити на турнір через територію України неможливо через пандемію.

Третя причина – хороші відносини Білоруського державного університету з українськими університетами, які можуть погіршитися, якщо команда відправиться в Крим через Росію.

Водночас “Діти Тюрінга” повідомили, що у них є гарантія повернення в прем’єр-лігу КВК  наступного сезону.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua