Суспільство

Командувач ЗСУ Дроздов: “США літають на літаках, старших за наші”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Літаки-винищувачі ЗС України були виготовлені наприкінці 80-х. А в Сполучених Штатах літають і літаки 70-х рр виробництва.

Про це в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” заявив командувач ПС ЗСУ Сергій Дроздов, інформує Цензор.НЕТ.

“F-15, який літає у США – вони випуску 1972-1974 року. Наші літаки-винищувачі, штурмовики – випуску 1988-1991 року”, – сказав він.

За словами Дроздова, з початком збройної агресії Росії проти України військову авіацію довелося відновлювати практично з нуля. За останні шість років було відновлено 87 літаків. Налагодити виробництво нових літаків при цьому не вдалося, зазначив Дроздов.

“Зараз ми тільки виходимо на те, що Ан-178 протягом 2 років, можливо, буде в повітряних силах. Але до того в нас не було такої можливості, наші заводи не могли зробити. Навіть обіцянки зробити на ДП “Антонов” легкий штурмовик – теж вони за ці роки не були виконані. І всі заходи, які ми виконуємо, ми виконуємо на тій техніці, яка літає”, – пояснив він.

“У нас є потужні збройні сили. На чому вони літають? На тому, що держава може забезпечити. Ми маємо надію на те, що держава виділить кошти, щоб ми і далі могли забезпечити надійний захист державі”, – додав командувач ПС ЗСУ. 

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16