Новини

Комаровський назвав себе ватником і заступився за російську мову. Відео

0

Відомий в Україні лікар-педіатр Євген Комаровський заступився за російську мову і визнав себе “ватником”.

Про це він розповів у інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону. Так, Комаровський накинувся на українців, які критикували “російські скрєпи”.

“Давайте перестанемо робити із себе високоморальних, унікальних, з якимись особливими уявленнями про те, що таке добре, зі своїми специфічними поглядами на любов до батьківщини. Любов до батьківщини починається з дуже простих речей – з турботи про власних дітей, з вміння не красти, з можливості виконувати обіцянки”, – сказав він.

Далі він процитував радянську пісню “С чего начинается Родина” і продовжив, що мама в дитинстві співала йому пісні саме російською мовою.

“Коли я своїй коханій жінці освідчувався в коханні цією мовою, то ви не примусите мене проклинати цю мову. Я буду нею розмовляти. Вибачайте”, – заявив Комаровський.

При цьому педіатр погодився з думкою Гордона, що є “ватником”: “Так, я знаю. Мені про це говорять усі”.

Також Комаровський звернувся до президента України Володимира Зеленськонр з пропозицією “не орієнтуватися на натовп”.

“Натовп не є носієм істини. Базові уявлення про те, що таке добре і що таке погано, не мають ні національності, ні мовної приналежності. Вони навіть до віри відношення не мають. Ці всі високовіруючі люди, які радіють, що повз них проїхав автобус… Так ось, є держава, для лідерів якої теоретично не буває хороших і поганих. Вони повинні дбати про всіх українців. і про тих, хто у Криму, і про тих, хто на Донбасі. і про тих, хто на заході, і на сході, і в Китаї. І треба вчитися, як дружити”, – робив настанови лікар.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16