Новини

Комфортний для Кремля: в Росії цікаво висловилися про главу Офісу Зеленського

0

Російський політичний діяч Марк Фейгін заявив, що глава ОПУ Андрій Єрмак через своє минуле – комфортна людина для Кремля.

Про це він розповів “Апострофу”.

“Я вважаю, що Єрмак – комфортний партнер для Москви в цілому, не тільки для Козака. Думаю, що на нього простіше впливати. Ці важелі впливу пов’язані з його минулим, бізнесом, зв’язками з Ахметовим. Для російської політики дуже важливо, що з людиною є особистий контакт, завжди важливо разом випити горілку. Якщо вони змогли “розкочегарити” людину на таке, то вважається, що це людина, з якою можна вирішувати питання. Єрмак відноситься до такої категорії. і тому Москва його саме так і сприймає”, – заявив він.

За його словами, Москва в кінцевому підсумку бачить своєю метою не інтеграцію Донбасу до Росії, а навпаки, щоб ОРДЛО увійшли до складу України, але на російських умовах.

“Для неї був би ідеальний варіант, щоб Донбас, окупований зараз Росією, увійшов до складу України, але продовжував залишатися по суті в своєму нинішньому положенні, коли кордон контролюється Москвою, влада на цій території контролюється спецслужбами, адміністрацією президента Росії, і економічна сфера також знаходиться під контролем довірених осіб Москви. Ось це їх влаштовує набагато більше, ніж нести відповідальність: навидавали паспортів – утримуйте їх. Вони ж не хочуть утримувати. Вони хочуть, щоб український бюджет утримував громадян, які проживають в ОРДЛО”, – вважає він.

Другим пунктом він виділив визнання Криму територією Росії.

“Ось головна мета: щоб Україна, нарешті, погодилася з тим, що Крим перестав бути частиною суверенної території України. Москва ставить цю мету, причому це публічна мета, вони про це говорять. Це не те, що я якийсь інсайд виливаю, – це і так відомо”, – сказав Фейгін.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist