Суспільство

Комісія: Літак президента Польщі Качинського був знищений вибухівкою

0

Літак президента Польщі Леха Качинського розбився в 2010 році під Смоленськом через детонацію вибухівки. Про це повідомляє агентство “Укрінформ”.

За словами голови комісії з розслідування авіакатастрофи, колишнього міністра оборони Польщі Антоні Мацеревича, на елементах розбитого літака вдалося знайти вибухівку.

У той же час колишній міністр не уточнив, хто саме встановив вибухівку на президентському літаку. На його думку, це повинні встановити в прокуратурі.

Перед 11-ю річницею катастрофи в Польщі хочуть надати важливу інформацію для громадськості з приводу розслідування причин падіння літака.

За словами Мацеревича, звіт вже можна публікувати, тому що польська сторона має зібрані зразки розбитого літака, які вже були оброблені як в іноземних, так і в польських лабораторіях.

Літак Ту – 154 з президентом Польщі Лехом Качинським і його дружиною на борту розбився 10 квітня 2010 року під Смоленськом.

У 2016 році в Польщі були опубліковані записи останніх хвилин переговорів пілотів літака президента Качинського перед катастрофою.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16