Новини

Комітет Ради не підтримав зміни “слуги” Бужанського до закону про мову, – В’ятрович

0
Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики не підтримав ініціативу депутата від фракції “Слуга народу” Максима Бужанського щодо змін мовного законодавства

Про це він написав у Facebook.

“Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики не підтримав ініціативу депутата Бужанського щодо змін мовного законодавства. Боротьба триває!”, – написав він.

Народний депутат від “Голосу” Юлія Клименко заявила, що нардепи від “Слуги народу” намагаються провести через комітет Ради законопроєкт про збільшення обсягу російської мови у школах.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16