Суспільство

Дмитро Кулеба назвав на що готова погодитись влада щодо особливого статусу Донбасу

0

Україна готова йти на компроміси для повернення окупованих територій Донбасу і Криму. Зокрема, влада готова обговорити питання особливого статусу цих територій у межах України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю DW.

За словами Кулеби, ці регіони можуть отримати особливий статус, але без права накладати вето на будь-які загальнонаціональні рішення. При цьому Україна наполягає на поверненні контролю над своїми кордонами.

“Ми пропонуємо Росії дуже просте рішення, щоб ми ніколи не перетнули нашу “червону лінію” – суверенний контроль над кордоном. І натомість ми готові вести переговори про особливий статус цих регіонів у рамках України, але без права накладати вето на будь-які загальнонаціональні рішення”, – заявив він.

Глава МЗС додав, що з деякими ініціативами Україна вже виступала в рамках Тристоронньої контактної групи.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist