Політика

Кондратюк: Після окупації Криму до мене підійшла Оксана Марченко. З Того часу ми не спілкуємось

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Популярний український телеведучий і продюсер Ігор Кондратюк в інтерв’ю журналісту Сергію Іванову розповів про свої конфліктних ситуаціях з колегою Оксаною Марченко під час участі в програмі «X-фактор» і «Україна має талант» на телеканалі «СТБ».

Також продюсер висловився щодо чоловіка Оксани Марченко українського політика, кума Путіна Віктора Медведчука.

За словами Кондратюка, в сучасній українській історії Віктор Медведчук – колаборант з агресором, тут навіть нема про що говорити, тому що всі очевидно, кому і навіщо підіграє Медведчук.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16