Новини

Кондратюк: Росія хоче зробити Україну своїм округом – “Малоросією”

0

Президент України Володимир Зеленський маєзрозуміти, що з Росією можна домовитися тільки за однієї умови – якщо ми погодимося стати округом Федерації, тобто “Малоросією”.

Про це в інтерв’ю OBOZREVATEL сказав продюсер Ігор Кондратюк. На його думку, український президент, натякаючи на потепління у відносинах з Росією, до кінця ще не зрозумів, з ким саме має справу.

“Про що ви хочете домовитися, щоб Росія забрала не тільки Крим і Донбас? Ви про це хочете домовитися? Або ж Зеленський зрозуміє, що з Росією миритися не можна, або ж ми станемо її округом, тобто “Малоросією”. Мені здається, він до кінця не зрозумів, з яким підступним ворогом має справу”, – допустив Кондратюк.

На уточнення, коли ж для України настане час Х, він відповів, що це вже сталося.

“Не виключаю, що цей час ми вже прошльопали – це зустріч Зеленського з Меркель і Макроном. Це і була невідворотність, після чого Європа заб’є на нас, а ми можемо хоч повіситись. Вийде на вулиці 15 млн українців і скажуть: “Яка різниця – рублі чи гривні. Аби всі вулиці в Кривому Розі були освітлені. Але я оптиміст, агресор буде покараний, а Україна буде рухатися тільки вперед”, – підсумував він.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16