Політика

Кондратюк: Вибачте, але віднині я не буду його називати президентом і буду писати лише “Володимир З

0

Як відомо 17 липня весь світ відзначав чергові роковини збиття літака Boeing 777 рейсу МН17 в небі над окупованим Донбасом. Шoумен тa пpoдюсеp Ігop Кoндpaтюк пpoкoментувaв дoпис Вoлoдимиpa Зеленськoгo у фейсбук, щoдo шoстoї pічниці трагедії.

“Вибачте, що цитую сторінку “Володимира Зеленського”. Пост щодо 6-ї річниці резонансного міжнародного злочину цього Володимира З., керівника країни, яка є жертвою агресії РФ, не містить інформації про те, що:

1) це військовий злочин;

2) яка країна винна у цьому злочині ;

3)за яких обставин (агресія і воєнно-терористичні дії росіян) цей злочин було здійснено;

Це пост типового українського малороса-боягуза і випадкової в політиці людини. Цей пост – ще один яскравий приклад того, що країною керують люди, чия компетенція, і відповідно – категоріально-понятійна термінологія і політичний світогляд не витримують ніякої критики. Віднині беру приклад, і теж буду недоговорювати/недописувати важливу річ стосовно цього Володимира З.: буду писати його прізвище лише однією літерою і НЕ називати Президентом України.” – прокоментував Ігор Кондратюк, передає Kraina News з посиланням на його сторінку  у фейсбук.

Думка редакції сайту Кraina News  може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua