Суспільство

Конституційний суд України розпочав розгляд справи щодо конституційності закону про мову

0

Конституційний суд України 7 липня у формі усного слухання розпочав розгляд подання 51 народного депутата щодо відповідності Основному закону закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на “Інтерфакс-Україна”, справа слухається у відкритій частині пленарного засідання.

Суддя-доповідач у справі Сергій Головатий оголосив суть клопотання. Автори конституційного подання вказують, що оспорюваний закон не відповідає низці приписів Конституції України, так як спрямований на дискримінацію російської та інших мов нацменшин.

Крім того, суб’єкт права на конституційне подання зазначає, що закон ухвалено з порушенням конституційної процедури розгляду законів.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist