Суспільство

“Корабельна сосна” Тетяна Домбровська попалась на любові до Путіна й бойовиків: ФОТО

0

Голова “Слуги народу” Олександр Корнієнко зізнався, що “корабельною сосною” в його діалозі з Давидом Арахамією була бізнесвумен Тетяна Домбровська. Її Корнієнко вважає ідеальною кандидаткою в мери Миколаєва. Втім жінку звинуватили в прихильності до бойовиків Путіна, пише 24 канал.

Про Тетяну Домбровську у своєму фейсбуці написав “таємний” агент НАБУ й ветеран полку “Донбас” Євген Шевченко.

Він поділився скриншотами з соціальної мережі “Однокласники”. На них активність сторінки з іменем “Тетяна Кримчакова Влад Домбровський”. Імовірно, Кримчакова – дівоче прізвище Домбровської, а Владислав – її чоловік.

На фото зображені саме Тетяна Домбровська і її чоловік. Місцем проживання вказаний Миколаїв, а сама активність стосується коментарів щодо війни в Україні й політичних подій.

Шевченко показав скриншоти, на одному з яких від імені цієї сторінки пишуть про “знищення карателями Донбасу з застосуванням зброї масового враження”.

Ще на одному скриншоті є фото Володимира Путіна. Там доволі епічний підпис: “це прекрасно, коли твій чоловік має такі якості як чоловік, коханець, мисливець, найкраща подруга і янгол-охоронець”.

Що відомо про скандал з “корабельною сосною”
  • В одній з розмов Олександра Корнієнка й Давида Арахамії, яка потрапила в об’єктиви камер, політики обговорювали “бабу робочу, як корабельну сосну”.
  • Спершу вважали, що мовилося про депутатку Ірину Аллахвердієву. Втім потім Корнієнко зізнався, що саме про Тетяну Домбровську, а заразом і перепросив у неї.
  • Сама миколаївська бізнесвумен у коментарі 24 каналу зізналася, що інцидент доволі неприємним, але після вибачень не варто на ньому зациклюватися.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist