Політика

Корбан: Зеленський добровільно піде у відставку. Ще рік, і він скаже: “Вибачте”. ВІДЕО

0

Президент України Володимир Зеленський може піти з цієї посади за власною ініціативою. Таке припущення зробив колишній політик, бізнесмен, глава штабу по боротьбі з коронавірусів в Дніпрі Геннадій Корбан.

“Мені здається, ще рік, і він скаже:” Вибачте “, – заявив під час Facebook-трансляції на сайті Оbozrevatel Геннадій Корбан.

“Його справжні наміри, думаю, були зовсім непогані, але, на жаль, крім хороших намірів і хороших якостей, потрібно ще мати знання, працьовитість, старанність, вміння вникати і найголовніше – спілкуватися з людьми. Чи не замикатися, що не самоізолюватись серед своїх помічників , близького кола, однокласників і друзів “, – заявив він.

На думку Корбана, почавши займатися абсолютно нової для себе сферою діяльності, Зеленському слід взятися за освіту.

“Якби людина почала вчитися, почав вникати і почав у себе в голові будувати якісь моделі, то йому це було б цікаво, це було б результативно і позитивно”, – переконаний він.

Відповідаючи на питання, чи можуть Зеленського “піти”, Корбан сказав: “Я не думаю, що його можуть піти. Він обраний абсолютно конституційно, законно. Його можуть піти тільки одним способом: якщо в країні відбудеться військовий переворот або він зробить щось таке, де можна буде застосувати процедуру імпічменту “.

“Але він навряд чи щось таке зробить, тому що взагалі боїться що-небудь зробити. Він просто робот в цьому плані. Мені здається, він втомиться і зрозуміє, що це не його сфера діяльності”, – зауважив бізнесмен.