Різне

Корчинський: “За півтора року Москва “ватного” Зеленського перетворила на майже бандерівця”

0
ЄС хоче спокою, Україна хоче миру, а Москва хоче наших територій. Потрібно відверто говорити, що Україні потрібне не перемир’я, а відвоювання територій

Про це у прямому ефірі програми  “Еспресо” “Борковський & Валевська”  заявив ветеран російсько-української війни, громадський діяч, літератор Дмитро Корчинський, передає “Еспресо.Захід”.

“Москві вдавалося перетворювати на бандерівців попередників Зеленського. Будемо сподіватися, що це довготривала тенденція і що, можливо, очі Кравчука на реальний стан подій уже не заплющаться”, – заявив Дмитро Корчинський, коментуючи заяву голови української делегації у Тристоронній контактній групі зі врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчука про те, що перемир’я вже просто немає.

Нагадаємо, впродовж останнього тижня серйозно загострилась ситуація на Донбасі, і президент Володимир Зеленський навіть вимушений був вирушити на передову разом з послами G7.

“Ховати голову в пісок уже недоречно. Ситуація логічно виглядає таким чином: ми нашими Мінськими домовленостям, спробами вдавати з себе миротворців, намагалися переконати наших західних союзників, що ми справді хочемо миру. ЄС і західні дипломати хочуть спокою, Україна хоче миру, а Москва хоче наших територій. Тому ЄС каже: віддайте їм побільше території і не морочте нам голову, – каже Дмитро Корчинський. – Але одне діло, що наші дипломати говорять про наші прагнення до миру західним дипломатам. А друге діло, що вони кажуть українському народу. А народу вони мали би казали, що насправді добре – це мир тільки після перемоги. Вони могли би розповідати нам про ганьбу перемир’я, а вони представляють нам перемир’я як досягнення, як нашу подальшу мету. Але ж наша справжня мета –  це відвоювання територій”.