Новини

Корнієнко: “Розгляд закону про землю займе від 3 до 5 пленарних тижнів”

0
Лідер партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко спрогнозував, що прийняття закону про землю може зайняти близько двох місяців

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Про це він сказав журналістам у кулуарах парламенту, передає LB.ua.

“Це п’ять пленарних тижнів, тобто два місяці. Але якщо ми будемо продовжувати на півтори-дві години в день, як ми сьогодні зробили, ми фактично півтора-два тижні економимо. Це три пленарні тижні. Думаю, це прийнятно”, – сказав він.

Корнієнко визнав, що розгляд закону загальмує проведення інших реформ, “але ми знаємо, завдяки кому”.

Найактивнішими противниками прийняття законопроєкту про обіг земель сільськогосподарського призначення є “Батьківщина” Юлії Тимошенко і партія ОПЗЖ.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16