Політика

Королевська у прямому ефірі дозволила собі закликати, щоб Україна пішла на вимоги Путіна по Донбасу

0

Нардеп проросійської партії ОПЗЖ в ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» закликала Київ погодитися на всі вимоги Москви по Донбасу.

Відео її заяви було оприлюднено на офіційному акаунті програми в Facebook «Шустер LIVE».

Скріншот з виступу Королевської / Шустер LIVE

«Ви позбудьтеся від цього комплексу неповноцінності. Це тема Порошенко – воювати … Він спочатку підписав мінські угоди, а тепер вони все нам розповідають, як їх читати. Це безальтернативний сьогодні документ! (…) У нас є єдина дорожня карта. Досить її читати зверху вниз, знизу вгору! Порошенко до кінця вам буде виставляти «червоні лінії», ви буде копати, він сам ляже на те блокпосту, якщо не дай Бог у нас … почнуться натяки до світу. Перестаньте боятися забаганки Кремля, ще чогось. Ми повинні перестати розповідати всі ці казки … У нас є мінські угоду, є нормандський формат. Та не потрібно думати, яких ми посадимо там красивих або непривабливих на переговорах! Вирішили? (…) Сідайте і домовляйтеся! І коли ми домовимося … ось тоді вже не потрібно буде боятися ні похвали Кремля, ні критики », – сказала Королевська.

Вона заявила, що війна триває нібито через те, що високопоставлені особи в Україні на цьому заробляють.

«Будьте сміливіше! Або дійте, або пишіть заяву і йдіть … Ви почали говорити з Путіним, у вас вийшло звільнити військовополонених, так продовжуйте, дійте, і тоді буде результат. А поки ви будете всіх слухати і боятися, ваша каденція закінчується, і ще країна буде п’ять років у війні », – закликала депутат ОПЗЖ.

Варто відзначити, що Кремль вимагає від Києва проведення місцевих виборів в окупованих районах Донбасу до повернення кордону під контроль України. Також влада РФ хочуть внесення до Конституції України особливого статусу Донбасу і повної амністії бойовиків «Л/ДНР».

Дивіться відео перепалки Резнікова та Королевської:

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist