Політика

Кошель: “Зеленський має зайняти чітку позицію щодо подій у Білорусі”

0

Українська влада має зайняти чітку позицію щодо виборів у Білорусі й протестів, які почались після них, і ця позиція має збігатись з тією, яку зайняв весь демократичний світ.

Про це в ефірі “Прямого” заявив голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

“Я думаю, що Україна повинна мати достатньо чітку і зрозумілу позицію. Просто коли Володимир Зеленський дав свій коментар, який однаково позитивно сприйняла і білоруська влада і білоруська опозиція, то, на мою думку, це не дуже прийнятна заява. Але слава богу, що він не поспішив привітати Олександра Лукашенка з перемогою, як це зробив Володимир Путін”, – зазначив експерт.

За його словами, більш чітку позицію висловило Міністерство закордонних справ, яке виступило спільно з західними сусідами.

“Щодо визнання чи невизнання виборів, то я думаю що коли йдеться про настільки резонансну виборчу кампанію, коли вже є загиблі, є сотні поранених, є тисячі заарештованих, то Україна не повинна загравати з Білоруссю, а зайняти чітку позицію, яку займає весь демократичний світ”, – додав Кошель.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist