Політика

Коваль: “Слуги народу” можуть перенести місцеві вибори через низький рейтинг

0

Провладна партія “Слуга народу” може перенести місцеві вибори в Україні через низькі рейтинги, використавши нову хвилю епідемії коронавірусу, пише Прямий.

Про це в ефірі “Прямого” заявив  політичний та економічний експерт Володимир Коваль.

“До жовтня рейтинг партії “Слуга народу” буде все більше і більше падати через те, що економічна криза буде наростати. І, за песимістичними оцінками, рівень безробіття на кінець літа буде складати десь 20%. Зараз це 10%. І про які тоді рейтинги можна буде казати? А ось коронавірус у цьому випадку стає елементом, за допомогою якого в останній момент партія “Слуга народу” може, користуючись “новою епідеміологічною ситуацією”, зробити так, щоб ці вибори перенести. Не забувайте, що у них є фактично конституційна більшість у парламенті. Принаймні вони неодноразово нам показували, що вони здатні її зібрати. Якщо у них буде таке падіння рейтингів і далі, то я не виключаю, що вони будуть намагатися проблематику місцевих виборів посунути на більш пізній строк.”, – сказав експерт.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist