Різне

Коваль: “Зеленський мав би перервати свій передвиборчий тур і поїхати на фронт”

0

На Донбасі так і не відбулось “всеосяжного” перемир’я, оскільки на фронті не перестають гинути українські військовослужбовці.

Про це в ефірі “Прямого” заявив політичний та економічний експерт Володимир Коваль.

“Те, що говорить Леонід Кравчук серйозним і розумним людям потрібно ділити мінімум на 33. Тому що цього так званого “перемир’я” точно не було 39 чи скільки днів. Адже були втрати. Той випадок, про який ми говоримо (загибель двох українських військових – ред.), стався ось-ось. Але те ж саме було і тиждень тому, то ж саме було, якщо я не помиляюся, 17 або 18 днів тому. Гинули наші військовослужбовці”, – сказав експерт.

Коваль також зауважив, що Зеленський, оскільки він є верховним головнокомандувачем, мав би перервати свій передвиборчий тур і поїхати на фронт для підтримки українських захисників.

“Якщо вже бути відверто простим як дошка, що мав би зробити пан Зеленський як головнокомандувач? Він повинен був дійсно перервати свій передвиборчий тур, або де він там зараз мотається, одному Богу відомо, і поїхати на фронт, і підтримати наших бійців хоча б навіть морально. Не говорити їм, що “мені 42 рочки” і “я не лох”, а говорити конкретно, як мужик з мужиками, – наголосив Коваль.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist