Політика

“Кожна людина поклала 4 тис. грн, щоб врятувати ПриватБанк”: Гончаренко назвав знущанням вимоги ексвласників фінустанови

0
Народний депутат від партії «Європеська Солідарність» Олексій Гончаренко заявив, що українські платники податків свого часу вклали 155 млрд грн, щоб врятувати ПриватБанк, тому вимоги ексвласників щодо можливого повернення банку або виплати їм компенсацій є неприйнятними.
Про це нардеп повідомив в ефірі програми «Політклуб з Віталієм Портниковим», передає Еспресо.TV.

«Українські платники податків вклали в ПриватБанк 155 млрд гривень. Якщо взяти кожного з нашого населення, то це означає, що від немовляти до 100-річної бабусі кожна людина, майже по 4 тис. грн поклала на те, щоб врятувати ПриватБанк свого часу», — сказав Гончаренко.

Нардеп назвав вимоги ексвласників фінустанови «повним знущанням» і заявив, що це вони винні державі, а не навпаки.

«Коли зараз колишні власники ПриватБанку ще щось хочуть від держави — повернути собі банк, компенсацію і т. д. — це повне знущання. Бо це вони винні державі, всім громадянам України, які врятували цей банк, який вони довели до такого стану. Звичайно, в таких умовах нам потрібно поставити на цьому хрест і крапку. Тобто сказати: «Ніякої репреватизації ПриватБанку». Треба вибивати з колишніх власників банку, щоб вони повертали гроші, а ніяк не навпаки», — наголосив Гончаренко.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16